Novinky

Novinky!

05.10.2014 12:48

V rámci stěhování do Prahy jsem vůbec neměla čas na aktualizace! Tak tu jsou:

Se Shirou jsme se 27.9. vypravily do Třebíče na trojzkoušky – naše první oficiální závody! V celé té natěšené atmosféře a náladě a díky povzbuzujícím psům to Shira pojala ne jako týmový sport, ale jako individuální záležitost. První běh tak byl naprosto příšerný, kdy na mě neustále štěkala, nebyla schopná reagovat na povely a prostě si zaběhla vlastní parkur. Tak tedy první disk. Druhý běh byl drobět lepší, už i trochu vnímala, ale ještě pořád byla uplně neovladatelná. Takže druhý disk. Třetí běh už, jupí jej, vnímala, nicméně s třemi odmítnutími na slalomu jsme se diskly znovu. Takža disk potřetí :-D

Parkury se mi strašně líbily :-)

Nicméně celý den jsem si báječně užila s ostatníma Kafkama a s holkama z VelMezu. Takové pěkné zakončení prázdnin.

Tábor NAPLNO

01.09.2014 21:24

Po roce na druhý ročník agility tábora s Verčou Otýpkovou.

Super parta lidí (oproti loňsku trochu větší) a úžasné ubytování.

Skvěle jsme si potrénovaly, získaly opět spoustu nápadů a podnětů co cvičit, pilovat a zlepšovat :-)

Skvělý a opět nezapomenutelný týden se skvělými lidmi a psi.

Díky :-)

Více fotek zde.

PS: Shira si užívala (kromě agility samozřejmě) především společnosti  Tarky a Mufa. :-)

JK Brand Cup

23.07.2014 19:57

V neděli 20.7. jsme se Šiškou vyrazily na naše první závody – neoficiální agility v Kyjově.

Počasí bylo velmi pěkné – celý den sluníčko, horko (na parkuru až moc) :-)

Prima partička spoluzávodníků a podpory (ještě jednou díky Mirce, Alče, Ivče, Lucce, Klárce a Jindrovi)

Hned při prezenci jsme dostaly uvítací balíček plný pamlsků. Následně jsme „zakempili“ ve stínu, rozložili kennelky a šli se porozhlídnout, kde co je.

Na řadu jsme se Shirou přišly až kolem půl jedenácté v kategorii Začátečníci L.  Běžely jsme jako první :-) Měly jsme snížené skočky na M, na parkur jsem mohla s hračkou. Diskvalifikovat jsme se mohly pouze za vyvenčení na parkuru. Začinaly jsme Jumpingem. Z nějakého důvodu nevběhla do tunelu (na místě jsem myslela, že jsem jí utekla, na videu to vypadá, že jsem jí ukázala málo a právě asi i utekla), takže jedno odmítnutí. Tím jsme se trochu zdržely a náš výsledný čas tak byl 28,75 vteřin. Celkově nám to stačilo na 9.místo :-)

Druhý běh – agility, jsme šly na řadu opět první. Zastavovaná zóna na kladině byla pěkně odbytá, taktéž zóna na áčku byla možná tak drápkem :-D Dálku se rozhodla přeskočit s dotekem tlapky. Nicméně nám pan rozhodčí nic nemávnul a my tak doběhly čistý běh v čase 24,94 vteřin. První místo jsme si udržely po celou dobu :-)

Mezi běhy jsem si dala výborné kuřecí masíčko na grilu se zeleninou, obhlídla jsem stánky s pamlsky a obojky. Jeden jsem Shiře koupila za ty krásné běhy :-)

V celkovém součtu jsme se umístily na krásném 4. místě.

Na závěr jsme is počkaly na vyhlášení a frčeli (totálně unavení náročným dnem) domů :-)