Návštěva v Banataj Wind

07.07.2012 08:15

Konečně mám prázdniny a tak jsme se se Shirou vydaly do rodné Banataj Wind. V plánu byla i návštěva u oveček.

    V pátek jsme dorazily do Hlavečníku. Tam jsem se seznámila s Filipovými a jejich Sunny – sestřičkou Shiry. Pak jsme vyrazili společně na procházku k rybníku, kde si holky zaplavaly (ale rozdhodně né tolik, jako Giny, Izzie a Meggie:-D ). Navečeru jsme šli k ovečkám. Večer bylo v plánu grilování, které nám lehce překazila bouřka (jen lehce, masíčko jsme si dali vevnitř, doma).

    V sobotu ráno jsme si šli opět k ovečkám. Holky už měly ocásky pěkně dole, jako pasoucí borderky. A už to začínalo trošičku vypadat, že ví, o co zhruba půjde:-D Jen Shira si střihla (ke vší mé hrůze a pak naštvanosti) sólo, kdy se jedna ovečka dostala z košáru a ona ji honila okolo! Vůbec se nedala zastavit a odvolat. Hrůza hrůzoucí, strach jsem měla, že se ovečce něco stane! Naštěstí se Shira trochu unavila a na „Sedni“ poslechla. Tady mi už opravdu došlo, jak moc je důležitá poslušnost a zejména ovladatelnost psa. Nicméně po dalším vstupu do košáru už byla Shira mírnější a bylo to v pohodě:-) Dopoledne jsme si poseděli, relaxovali a po báječném obědě (no řekněte, domácí kachnička se zelím a knedlíky, to je panečku hostina!) se vydali na procházku k rybníku. Tam se holky opět vyplavily. Po návratu jsme chvíli poseděli a vydali se naposledy k ovečkám. Na Sunny už byla vidět pořádná únava (však taky v noci skoro vůbec nespala:-D ) a i na Shiře při posledním „kole“ začínaly zajímat jiné věci, než jen ovečky. Takže jsme holky odvedly, aby jsme nic nepokazili do budoucna:-) Po příjezdu domů následovalo balení, rozloučení a cesta domů.

    Oba dny jsme si já i Shira náramně užily! Jani děkujeme ještě jednou za super dva dny a jak jste se o nás parádně starali! :-)

A v září dáme repete!! :-D

 

                      se ségrou Sunny

                    v košáru

 

Více fotek na https://1verunka.rajce.idnes.cz/6._7.7._Navsteva_v_Banataj_Wind